Ruax
Ruax
Ruax
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ruax

ruaxın forumu

AnasayfaRuax KapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Oyunnu bilen yazsın
mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU) EmptySalı Eyl. 28, 2010 11:48 pm tarafından lordmage

» Oyun_
mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU) EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 5:37 pm tarafından haso2007

» Yaw oyun nerede? :S
mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU) EmptyPaz Eyl. 05, 2010 9:02 pm tarafından unaldevam

» Üstteki ruaxlıyı yüzde kaç seviyosun?
mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU) EmptyPaz Haz. 20, 2010 4:30 am tarafından burak37

» Oyun değil FORUM!
mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU) EmptyC.tesi Mart 20, 2010 12:40 am tarafından o2hrea

» Bir Öneri Daha (DİKKAT)
mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU) EmptyC.tesi Mart 13, 2010 4:08 am tarafından comanchero

» mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU)
mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU) EmptyCuma Şub. 05, 2010 9:05 pm tarafından mehterler

» en son kim yazacak
mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU) EmptyCuma Şub. 05, 2010 8:58 pm tarafından mehterler

» Ben Geldimmm [Carsili_ksk]
mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU) EmptyPaz Ocak 10, 2010 10:18 pm tarafından karmixs

» işte o haber
mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU) EmptyC.tesi Ara. 05, 2009 9:15 pm tarafından projen194

» komediye bak:D
mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU) EmptySalı Eyl. 08, 2009 10:26 pm tarafından by_qrzm53

» www.ruax.net geri açıldı..
mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU) EmptyC.tesi Ağus. 22, 2009 1:17 pm tarafından xzathurax

» Bu bambaşka bir öneri (:
mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU) EmptyC.tesi Ağus. 22, 2009 6:23 am tarafından janjanjan

» Önerim
mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU) EmptyÇarş. Ağus. 19, 2009 4:45 pm tarafından turk_kral

» ÇAĞRIŞIM
mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU) EmptyPtsi Ağus. 17, 2009 11:46 pm tarafından burakkkk07

En iyi yollayıcılar
flyeagle
mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU) Vote_lcap2mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU) Voting_bar2mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU) Vote_rcap2 
cagrican
mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU) Vote_lcap2mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU) Voting_bar2mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU) Vote_rcap2 
haso2007
karmixs
limon
accela
burak37
cdkral
mankerlet
arsenalboy
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 17 kişi Paz Nis. 21, 2024 1:16 am tarihinde online oldu.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim

mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU)

+7
emiroy
mankerlet
accela
rostick
karmixs
haso2007
cagrican
11 posters
YazarMesaj
cagrican
Ruaxçı
Ruaxçı
cagrican

Bilgi Puanı : 316

mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU) Empty
MesajKonu: mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU)   mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU) EmptyÇarş. Mayıs 06, 2009 3:24 am

Ruax oyun çabalaı bnm ve mankinn özel işleri yüzünden durmuştur.
www.frmksk.com/ruax açıktır isteyenelr burdan abakabilir.

En son cagrican tarafından Paz Mayıs 24, 2009 12:10 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
haso2007
Ruaxçı
Ruaxçı
haso2007

Bilgi Puanı : 216

MesajKonu: Geri: mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU)   mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU) EmptyÇarş. Mayıs 06, 2009 6:03 pm

bu site kalıcakmı :S
karmixs
Ruaxçı
Ruaxçı
karmixs

Bilgi Puanı : 199

MesajKonu: Geri: mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU)   mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU) EmptyÇarş. Mayıs 06, 2009 8:54 pm

Hadi ya O kadar Bekledik Ne oldu ! Şimdi ! Very Happy
cagrican
Ruaxçı
Ruaxçı
cagrican

MesajKonu: Geri: mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU)   mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU) EmptyPerş. Mayıs 07, 2009 2:48 am

haso2007 demiş ki:
bu site kalıcakmı :S
KALSA NE FARKEDİO . 3 GÜNDE 3 MSJ YAZILIO...
rostick
Arada Bir Ruax'çılar
Arada Bir Ruax'çılar
rostick

Bilgi Puanı : 29

MesajKonu: Geri: mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU)   mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU) EmptyPerş. Mayıs 07, 2009 4:27 pm

Ha yarı yolda Bırakıp Çekip Gitmişsindir Ha Dostunu Arkadan vurmuşsundur Bu oyunu çok merak Ettim 3 ay bekledim

çağrı kardeşim sende haklısın Neyse arakdaşlar Hepniz Kendinize İyi bakın Görşmek üzere
cagrican
Ruaxçı
Ruaxçı
cagrican

MesajKonu: Geri: mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU)   mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU) EmptyPerş. Mayıs 07, 2009 10:32 pm

kişisel iletiye dikkat.Very Happy
accela
Ruax-zade
Ruax-zade
accela

Bilgi Puanı : 134

MesajKonu: Geri: mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU)   mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU) EmptyCuma Mayıs 08, 2009 6:55 am

şaşırmadım ama mankerlet'in neden böyle yaptığını anlamadım.
ruax'a önem veren, uğraşmak isteyen gönüllülerin en başında olduğunu düşündüğüm biriydi.
birdenbire böyle yaptıysa vardır bir sebebi.
artık forumda yorum yapacağını da sanmıyorum. adam boşlamış işte dediği gibi..
daha fazla kurcalarsak elimize hiç birşey geçmez.
bir şeyler yapmaya kalanlarla devam edilecektir diye düşünüyorum.

net olan da şu: eskiden ruax'da aktif olan kim varsa teker teker bırakıyor ilgilenmeyi.
forumda, ben de dahil, sadece eleştiri ve isteklerini iletip bir gün yapılmasını bekleyen çok üye var.

kısaca uğraşanlar azaldı. yük arttı...

En son accela tarafından Cuma Mayıs 08, 2009 7:06 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
mankerlet
Admin
Admin
mankerlet

Bilgi Puanı : -959

MesajKonu: Geri: mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU)   mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU) EmptyPtsi Mayıs 11, 2009 3:51 pm

Çağrıcan bunları yazarken ben kız arkadaşımdan kötü bir sekilde ayrıldım. hiç hoş bir zamanda gelmedin.
2. si ruax bir forum sitesi olarak kalacaktır.
3. kişisel olayları sanala vurmak ve bireyler arasında olan yazıları paylaşmak halk arasında hiç hoş karsılanmıyacağı gibi küçük olmasan nasıl bir cvp verebileceğimi verirdim.
4. sü ruaxı cok sevip uğrasan biriydim. ama BEA KARDEŞİM SON ZAMANLARIMDA AİLESEL OLSUN HAYATIM OLSUN İNTERNETE GİRECEK VAKTİM OLMADI BEN BU DENLİ YOĞUNKEN VE İNTERNETE GİREMEZKEN NAPAYIM RUAXI. GFELMİSSİN SORU SORUYORSUN İNSAN BİR ÖNCEDEN SORAR MÜSAİTMİSİN DİYE.
önce sen git ahlak kurallarını öğren sonra bana soru sor. yüz verdik die labali olmaya gerek yok.
5. si bu saatten sonra kişilerin fikirlerini bu hareketle değiştirdiğin için zaten hiç birsey yapmaya değmez. eskiden bu yapar diyenlerin fikirlerinde artık bu iplemez diye kazıdığın için. ben ne uğraşıcam bu saatten sonra.

Çğarıcan büyü. büyüde insanlara nasıl yaklaşacağını öğren.

en önemlisi ruax yani burası bir forum sitesi. ve cağrıcan ruaxın tüm herseyini ve fikirlerini calarak yaptın oyunu eğer onu ruax görürse yanarsın. her iki türlü yanarsın haberin olsun. sen ne yap ne et o oyunu sil yoksa mahkemelik olursun benden tavsiye. beni bulamazlar filan da deme öle bir güzel bulurlar ki.

internete artık ara vereceğim çünkü fazla giremiyorum artık. iş okul arkaşlardan zor giriyorum. 24 yaşında eğlenmeye başladım şimdi bunalımdan yeni kurtulmusken evde oturmak hiç eğlenceli olmuyor.

ruax açılırsa bilgilendirileceksiniz. bir başka hayatta görüşmek üzere. rastlarsak msnde konusuruz yine. ama cağrıcan sen bi büyü bea kocum.
https://ruax.yetkin-forum.com
emiroy
Geçerken Uğrayan Ruax'lılar
emiroy

Bilgi Puanı : 5

MesajKonu: Geri: mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU)   mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU) EmptyÇarş. Mayıs 13, 2009 9:45 pm

abi bu ne biçim iş yaw bi site açmayı beceremediniz ha sizden istedigimiz tek sey güzelce oyun oynamaktı böle küfürlerme olmuyo ama lütfen ...
http://www.markam.ucoz.com
cagrican
Ruaxçı
Ruaxçı
cagrican

MesajKonu: Geri: mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU)   mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU) EmptyPerş. Mayıs 14, 2009 10:29 pm

@mankiinsanca söleyebilirdin.@emiroy benm de tek istediğim oydu..
mankerlet
Admin
Admin
mankerlet

Bilgi Puanı : -959

MesajKonu: Geri: mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU)   mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU) EmptyPtsi Mayıs 18, 2009 4:27 am

emiroy canım kardeşim. oyun sitesi değil bura. forum sitesi.
https://ruax.yetkin-forum.com
mehmetfurkan
mehmetfurkan

Bilgi Puanı : 22

MesajKonu: Geri: mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU)   mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU) EmptyPtsi Mayıs 18, 2009 2:40 pm

Valla artık herkes dağıldı beyler bende çok uzun zaman girmiyodum ama böle olduğunu görünce üzüldüm şahsen keşke böle olmasaydı..Ama unutmayın arkadaşlar bencede burası bir forum sitesi oyun değil burada arkadaşlığımızı dostluğumuzu devam ettirmek için burdayız oyun oynamak için değil artık oyun günleri geride kaldı diyebiliriz...
crazyy784
crazyy784

Bilgi Puanı : 8

MesajKonu: Geri: mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU)   mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU) EmptyÇarş. Haz. 03, 2009 3:12 am

yaw taktınız bir oyuna... oyun bitti...
projen194
projen194

Bilgi Puanı : 29

MesajKonu: Geri: mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU)   mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU) EmptyC.tesi Ara. 05, 2009 9:09 pm

Sad çok kötü bir durum şahsen çok sevdiğim bir oyundu sınavlarım oldugu halde bile girerdim.Ama mankerlette haklı oyun eskisi gibi olursa dava açılır felan filan öfffff cok sıktı neyse

senin tenin sıcak
benim içimde bir kedi
yumdu gözlerini işte aşk dedi.

Oyun biter maskeler düşer ve hayat devam eder.

Diyorum ve bağlantılarımı koparıyorum Very Happy
mehterler
mehterler

Bilgi Puanı : 17

MesajKonu: Geri: mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU)   mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU) EmptyCuma Şub. 05, 2010 9:05 pm

artık buda durmanın lüzumu kalmamış desenize şu dakikadan sonra girmeye deymez bir site oldu benim için burası

mankerlet ile bir msn konuşması mankerletin emeğe saygısı.(ÖNEMLİ OKU)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Forum Yöneticisi ile Kullanıcı Konuşması
» Ruax'ta sizi çeken en önemli özellik